פירוקי - קונה רכבים לפירוק ונסיעה

אודות

פירוקי – קונה רכבים לפירוק במזומן

כאשר אתם בוחרים בחברה שקונה רכבים לפירוק במזומן, צריך לוודא שבוחרים בחברה הנכונה שתעניק שקט נפשי, תמורה משתלמת וגם את הידיעה שהרכב אכן הולך למגרש הפירוק בסוף הדרך.

אנו מציעים לכם את היתרונות הבאים:

  • 20 שנות וותק הניסיון העשיר שלנו בתחום מאפשר לנו לספק לכם ליווי לכל אורך הדרך והשלבים שעליכם לעבור. מעבר לכך במהלך השנים צברנו המון ידע, מוניטין, ואינספור לקוחות מרוצים.
  • שירות איכותי אנו מספקים לכם את האפשרות למכור רכבים ישנים בקלות, ללא הרבה מאמצים, תוך ששמים המון דגש על אמינות ועל איכות השירותים שמספקים. אנו חושבים על כל הפרטים שהופכים את התהליך לכמה שיותר פשוט וקל.
  • מקצועיות שמחים לעזור לכם לנווט בתוך תהליך המכירה והפירוק, על כל הבירוקרטיה הכרוכה. בנוסף, תמיד נספק לכם הצעת מחיר הוגנת עבור הרכב, תוך שנסמכים על הניסיון והידע שלנו בתחום.
  • שירותי גרירה אינכם חייבים להביא את הרכב אלינו, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להרים את הטלפון ואנו נגיע אליכם. שירותי הגרירה שלנו מקצועיים, ויש לנו נהגים מוסמכים, צוותים מיומנים ואת כל ציוד הגרירה הנחוץ.
  • תשלום במזומן לא משנה מאיזו סיבה אתם מוכרים את הרכב, בסוף התהליך תסיימו עם כסף מזומן בכיס שיכול לשמש אתכם עבור כל מטרה שתרצו. התשלום הוגן וחוסך מכם את ההתעסקות עם מציאת קונים או עם מכירה לטובת חלקי חילוף.
  • שירות בפריסה ארצית אנו מגיעים אליכם! שירותים בפריסה ארצית חוסכים לכם המון זמן והתעסקות, ויותר מכך, מאפשרים לכם למכור לנו גם רכבים שלא נוסעים או שירדו מהכביש מכל סיבה.

אנחנו קונים רכבים במחירים הוגנים

המחירים שלנו הוגנים, אנו לא מחפשים "לעשות קופה" על חשבונכם. מחירים של רכבים לפירוק נקבעים בהתאם לסוג הרכב, שנת הייצור שלו ומצבו. וכחברה מקצועית ובעלת ניסיון של 20 שנים בתחום, אנו יודעים להעריך את שוויו של רכב, מספקים הצעת מחיר הוגנת ותשלום במזומן.

קונים את כל סוגי הרכבים לפירוק

אנו קונים את כל סוגי הרכבים, בין אם הם פועלים ובין אם לא. אנו רוכשים רכבים לפירוק מלקוחות פרטיים, מחברות, חברות ביטוח, רכבים שעברו תאונה והוגדרו כ"טוטאל לוסט", רכבים ישנים שמזהמים את הסביבה ונחשבים לפחות בטיחותיים וכל רכב שתרצו למכור, בכל מקום בארץ ובכל מצב.

לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר, חייגו אלינו ונגיע עוד היום עם גרר עלינו ותשלום במזומן!

דילוג לתוכן